Studio Apartment LIS

од € 30 / Ноќ
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Студија-aпартмани ЛИС се сместени во тивка околина на локација оддалечена 500 m од автобуската станица и 1 km од центарот на градот. Објектот располага со 3 студија и 1 апартман.

Студијата се опремени со:
- Брачен кревет
- Гардеробер со закачалки
- Електричен чајник
- Фрижидер
- Мрежа за комарци на прозорците
- Flat-screen телевизор со 60 кабелски ТВ канали
- Бесплатен Wi-Fi интернет
- Сопствено купатило (фен, сапун, шампон, тоалетна хартија, папучи, пешкири)

Апартманот е опремен со:
- Лежај за двајца (2 кревети)
- Гарнитура двосед и фотеља со клуб маса
- Гардеробер со закачалки
- Flat-screen телевизор со 60 кабелски ТВ канали
- Бесплатен Wi-Fi интернет
- Клима уред
- Мрежа за комарци на прозорците
- Чајна кујна (електричен бокал, фрижидер, прибор за јадење и послужување, маса, столови)
- Сопствено купатило (фен, сапун, шампон, тоалетна хартија, папучи, пешкири)

Објектот на располагање има и заеднички простор за јадење (кујна опремена со маса, столови, решо, електричен бокал, прибор за јадење и послужување).

Во близина на објектот се наоѓаат супермаркетите Кам, Тинекс, Тамаро и Миса, и бензинските станици Макпетрол и Лукоил.
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Васил Главинов бр.4, Горна Влашка Мала, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.