Studio Nikolic (Hotel Orion)

од € 50 / Ноќ
 • 1125 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
25 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Nudimo  kompletno  renoviran i opremljen studio u Paraliji sa novim namestajem za cetiri osobe,dva francuska lezaja.
Klima,Wifi,total tv,kupatilo,opremljena kuhinja,terasa, nema privatnog parkinga parkira se uz ulicu ispred hotela besplatno.
Studio se nalazi u sklopu hotela Orion u prizemlju hotela studio br.4 na 150m od plaze,na 50m od super marketa i parka,300m od crkve i centra Paralije i 400m od Lidl marketa.
Cena od 35€ - 70€ u zavisnosti od termina i broja noci
Kontakt: +381692936051  +306973211987
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Мала кујна
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Надворешен простор
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Grcija
Регион
Centralna Makedonija
Подрегион
Paralija
Локација
Ρήγα Φεραίου, Paralia Katerinis, Општина Катерина 601 50, Грција
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.