Summer House Nikiti standard double bed studio

од € 50 / Ноќ
 • 1125 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
25 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Summer House Nikiti offers an idyllic retreat with a stunning view of the sea and green landscape. Summer House Nikiti, is ideally located in a quiet environment within a beautiful garden, surrounded by olive trees, with both sea and garden views. It is 40m from the beach, and not very far from wonderful and spotless beaches. Kastri, Agios Ioannis, Koviou, Spathies, Kalogria, Lagonisi, Trani Ammouda, and Karydi, are just some of the names of the enchanting beaches, where everyone can enjoy swimming and water sports. At Summer House Nikiti, every moment is an invitation to enjoy the beauty and culture of Halkidiki.

 
Удобности
Бања
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Вентилатор на таванот
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Приватен влез
 • Излез на вода
Надворешен простор
 • Надворешна трпезарија
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Grcija
Регион
Centralna Makedonija
Локација
Nikiti, Sithonia Municipal Unit, Municipality of Sithonia, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 88, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.