Sunny Lagoon Apartments-Lagadin, Ohrid

од € 30 / Ноќ
 • 1120 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
20 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Ви нудиме пријатен престој во  нашите студио апартмани во еден од најубавите делови од Охридската ревиера, Лагадин и еден студио апартман во центар на Охрид. Студијата располагаат со кујна. трпезарија, брачен кревет + софа/единечни кревети за деца и тоалет. Wi-Fi и бесплатен паркинг. Во прилог слики.
Информации и резервации за слободни термини на тел/ вибер 078 400359
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Фрижидер
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
39, Лагадин, Lagadin, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.