Izdavanje na sobi vo Star Dojran

од МКД 500 / Ноќ
 • 3216 м2
Спални соби
3
Бањи
2
Квадратура
16 м2
Број на гости
10
Кревети
10
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Dojran
Подрегион
Star Dojran
Локација
Partizanska, Star Dojran, Municipality of Dojran, Southeastern Region, 1487, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.