Викендица на Тиквешко Езеро

од МКД 8,000 / Ноќ
 • 42150 м2
Спални соби
4
Бањи
2
Квадратура
150 м2
Број на гости
8
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Vila Idila се наоѓа на Тиквешко Езеро Брушани
 Располага со:
•4 спални соби 
•Заеднички дневен престој 
•Заедничка опремена кујна за цела вила
•2 тоалети. 
‼️Капацитет до 8 луѓе. 
Вилата поседува голем монтажен базен,голем двор, голема тераса и скара за печење месо
..Место за рекреација и уживање!
тел: 071336127
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Музички систем
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Камин
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Надворешна трпезарија
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Kavadarci
Локација
Brushani, Municipality of Kavadarci, Vardar Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.