Vila Arsovi - Ohrid

од € 30 / Ноќ
 • 8825 м2
Спални соби
8
Бањи
8
Квадратура
25 м2
Број на гости
20
Кревети
20
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Vila Arsovi se naogja vo centarot na Ohrid, ul Dejan Vojvoda, na 5 minuti odenje do starata carsija. Raspolaga so 6 dvokrevetni, i 2 trikrevetni apartmani so moznost za dopolnitelno krevet na rasklopuvanje vo site. Sopstven parking prostor, TV, klima, terasa, friziderce, kupatulo, brendirani sapuni, shamponi i peshkiri.


070334606
057505292
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мини фрижидер
Надворешен простор
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Појадок
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Вила Арсови, 120a, Дејан Војвода, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.