Вила Иван Беровско Езеро

од МКД 6,000 / Ноќ
 • 44
Спални соби
4
Бањи
4
Број на гости
10
Кревети
6
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Вилата се наоѓа на Беровското Езеро и е со капацитет од 8-10 луѓе вилата се издава цела а може и по апартмани.
Во склоп на вилата со посебен влез имаме 3 апартмани:

Апартман 1:
Во апартман 1 има 2 спални соби со брачен кревет дневна со кревет на спуштање, кујна, купатило и ВЦ.

Апартман 2: 
Во апартман 2 има спална соба, кујна и купатило со можност за додавање на единечен кревет за 3 особа.

Апартман 3:
Во апартман 3 има спална соба, дневна со кревет на пуштање, кујна, купатило.

За повеќе информации и резервации побарајте не на 075-608-703
 
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Греење
 • Камин
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Хамок
 • Надворешна гарнитура
 • Кујна на отворено
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Топла када
 • Базен
 • Сауна
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Berovo
Локација
R1310, Берово, Општина Берово, Источен СР, 2230, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.