Вила Наџински

од МКД 7,000 / Ноќ
 • 55
Спални соби
5
Бањи
5
Број на гости
10
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Вила Наџински се наоѓа 2км надвор од градот Берово во мирна и тивка средина. Вилата располага со 5 соби . Секоја соба има сопствено купатило , телевизор , интернет , мини фрижидер. Заеднички дневен престој и кујна. Располага со голем двор со летниковци , скара за печење месо, сопствен паркинг и многу зеленило. Капацитетот на вилата е за 10 луѓе.
Телефон за резервации 078/290-969
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Berovo
Локација
Берово, Општина Берово, Источен СР, 2330, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.