Вила Виста Маџика, Радожда, Струга

од € 30 / Ноќ
 • 55160 м2
Спални соби
5
Бањи
5
Квадратура
160 м2
Број на гости
13
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
 • Излез на вода
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Топла када
 • Платен паркинг надвор од објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Struga
Локација
R1208, Радожда, Општина Струга, Југозападен СР, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.