Vila zlatina

од МКД 2,000 / Ноќ
 • 22100 м2
Спални соби
2
Бањи
2
Квадратура
100 м2
Број на гости
6
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
{|mk|}Вилата располага со 2 соби, од кои едната е со брачен кревет, а другата е со два поединечни кревети, исто така поседува и дневен простор со гарнитура која е на развлекување со можност за спиење.

Собите располагаат со прекрасни тераси со поглед кон калиманското езеро.
Вилата располага со опремена кујна.
Вилата има Wi-Fi.
Вилата има приватен паркинг простор.
Максимален капацитет е од 4 до 6 лица.
Во околината на вилата се наоѓа езерото Калиманци, а македонска каменциа е оддалечена 4 километри од сместувањето.
Соседството е мирно.
Удобности
Бања
 • Кондиционер
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
 • Камин
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Мала кујна
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Кујна на отворено
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Makedonska Kamenica
Локација
A3, Дулица, Општина Македонска Каменица, Источен СР, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.