Villa & Apartments Cityview Ohrid

од € 39 / Ноќ
 • 44120 м2
Спални соби
4
Бањи
4
Квадратура
120 м2
Број на гости
15
Кревети
10
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Прекрасен поглед кон Охрид и Охридското езеро, опкружени со недопрената природа на Националниот парк Галичица, отворен базени, комфорни апартмани со поглед кон најромантичните зајдисонца е она што може да го доживеете доколкуу престојувате во апартманите Cityview.

Дали сте размислувале за одмор во дрвена куќичка, базен и поглед на цело Охридско Езеро и Охрид ☺️❤️???? 

Ви нудиме можност за сместување во @apartments_cityview_ohrid каде ќе имате идеална можност за одличен романтичен викенд или пак одмор, но и за романтични запросувања и незаборавни момински забави???? ❤️???? 

???? Оваа дрвена куќичка е лоцирана во с. Рамне на 4 км од центарот на Охрид, на 900 м.н.в. во падините на НП "Галичица", идеална можност за активен одмор, прошетки во природа, чист воздух, мирна локација, но и фантастичен панорама поглед на Охрид и Охридското Езеро, но ќе бидете сведоци и на најубавите зајдисонца ???? 

???? @apartments_cityview_ohrid располага со 4 апартмани, еден двособен на приземје,еден вип двособен засебен апартман и два еднособни на прв кат. Вилата е комплетно опремена како за краток, така и да долг престој и работа од дома т.е. онлајн ????‍???? 

???? Резервирајте веднаш, бидејќи интересот за истата е голем ???? 

????‍???? Резервирајте на ????

???? 077 854 758 / 077 815 549

???? cityviewapartments.ohrid@gmail.com 

Секој апартман располага со:

*кујна опремена со потребниот прибор

 *тоалет со хигиенски прибор (тоалетна хартија, пешкири, течен сапун)

*приватен паркинг веднаш до сместувањето

-❄️клима уред

-*wifi i

*tv

-* тераса

Ве очекуваме 

Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Перална во близина
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Базен
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Рамне, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.