Villa Dislievski

од € 40 / Ноќ
 • 121235 м2
Спални соби
12
Бањи
12
Квадратура
35 м2
Број на гости
30
Кревети
17
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Вила Дишлиевски е лоцирана во срцето на градот Охрид. На само 30 метра од Охридското Езерото и 500 метра од Центарот на Градот. / Villa Dishlievski is located in the heart of the city of Ohrid. Only 30 meters from Lake Ohrid and 500 meters from the city center.

Располага со: / It has:
-Двокреветни студиа / Double or Twin Room 
-Двокреветни студиа со џакузи / Studio with Hot Tub
-Трокреветни студиа / Triple Room
-Апартмани со две соби / Two-Bedroom Apartment
-Апартмани со две соби и џакузи / Two-bedroom Suite with Hot tub

Секоја соба е опремена со посебен Тоалет, Балкон, Мини Кујна, Клима, ЛЦД ТВ,  WiFi а  следува и Паркинг. / Each room is equipped with a separate toilet, balcony, kitchen, air conditioning, TV, WiFi and parking.

Mob/Viber +389 77 666 928 - Ohrid
Удобности
Бања
 • Када
 • Биде
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Џакузи
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
 • Сеф
Забава
 • Аркадни игри
 • Книги и материјал за читање
 • Етернет конекција
 • ТВ
Безбедност
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мини фрижидер
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Топла када
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Појадок
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Кеј Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.