Villa Evelin Room 202

од € 40 / Ноќ
 • 1125 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
25 м2
Број на гости
3
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Room -202- which includes 1 double bed and 1 single bed, free wifi, satellite LCD – LED TV, air condition, fully equipped kitchen, refrigerator, Nespresso coffee machine, private balcony with sea view, private bathroom with the necessary amenities, towels, slippers and safe
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
 • Сеф
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Безбедност
 • Аларм за јаглерод моноксид
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Grcija
Регион
Centralna Makedonija
Подрегион
Asprovalta
Локација
28ης Οκτωβρίου, Ασπροβάλτα, Volvi Municipality, Thessaloniki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 570 21, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.