Villa Trifunoski

од € 25 / Ноќ
 • 2148 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
48 м2
Број на гости
7
Кревети
7
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Викендичката (Апартманите) има одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум...
Исто располага со соптвен паркинг(за 3-4 возила),кујна,тоалет,голем двор,ТВ и интрнет,голема тераса....
Дојдете вистински да се одморите во мир и тишина со прекрасен поглед на Охридското Езеро,Св Наум и Поградец
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Греење
 • Преносливи вентилатори
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Платен паркинг во објектот
Услуги
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Љубаништа, Општина Охрид, Југозападен СР, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.